אודות

אודות החברה

ZOOMIN נמצאת במקום שבו עובר הגבול בין המציאות לדמיון, ומציעה סיורים וירטואליים 360° ברמה הגבוהה ביותר לנכסים ועסקים מתחומים שונים. לרשותכם מודל ייחודי המאיץ את תהליך מכירת הנכסים והמכירות בעסק. המטרה היא לעלות את הטרפיק ולאפשר ללקוחות או לקונים פוטנציאלים ׳להתהלך׳ במקום מרחוק דרך המחשב או הנייד.

המודל

החברה מציעה לבעלי נכסים סיור וירטואלי ללא תשלום, ופועלת מתוך מחשבה שלפי סטטיסטיקה כ- 70% ממוכרי דירות מפרסמים את הנכס בפורטלים ללא תיווך. הרעיון העומד מאחור המיזם הוא לאפשר להם להגדיל את החשיפה ולספק סיור וירטואלי בחינם כדי לייצר טרפיק ולהציע נכסים למתעניינים, והכל ללא עמלת תיווך למוכרים.

 

השירותים

בנוסף, ZOOMIN מבצעת סיורים וירטואליים לעסקים, לחברות נדל״ן למתווכים, בעלי צימרים, בתי הארחה ואדריכלים ומעצבים במחירים אטרקטיביים. סיור וירטואלי 360° נעשה בתלת מימד ומאפשר להציג את העסק/הדירה/הפרויקט בדרך אינטואיטיבית מרשימה – הכי קרובה למציאות.

 

ההון האנושי

צוות ZOOMIN מונה בעלי מקצוע מנוסים מהשורה הראשונה, בהם צלמי נדל״ן ומומחי צילומי תלת מימד שיודעים להציג את הסביבה והקונטקסט בדרך יצירתית מכל קומה ומכל זווית. בנוסף, צוות החברה מונה אנשי שירות, מתווכים, משווקים, אדריכלים ובעלי מקצוע נוספים מענף הנדל״ן, כולל מחלקת פרויקטים יד ראשונה.

 

הטכנולוגיה

על מנת להגיע לרמת צילום גבוהה מהסטנדרט, צוות ZOOMIN עושה שימוש בטכנולוגיה המתקדמת בעולם, עם תוכנות משוכללות המאפשרות למדוד שטחים בתוך החלל ולראות כל ס״מ בבירור ובצורה מוחשית, עם אינספור זוויות צילום ופונקציות מתקדמות ביותר.

 

 תנו לנו להנגיש לכם את העתיד!

אז מה בעצם מיוחד אצלנו?

פרסום עסקים

לכידת מודלים תלת ממדיים סוחפים של פריסות ותצוגות בחנויות מאפשרת לקמעונאים לתכנןף ליישם ולנהל במהירות ובקלות מותגים, לנהל קמפיינים ומבצעים.

תיירות ונופש

מהשכרת נופש, לבתי מלון וחללי אירועים, אתה יכול להעלות את הקידום של העסק שלך עם סיורים תלת ממדיים שמגדילים את ההזמנות, מביאים לשיעורי תפיסה גבוהים יותר ומגדילים את שיעורי המעורבות.

עיצוב פנים, אדריכלים, ארכיטקטים

הנתונים המרחביים המובילים והמתקדמים בדיגיטציה והאינדקס של העולם הבנוי.

הפלטפורמה שלנו מאפשרת לך להפוך כל חלל לתאום דיגיטלי מדוייק וסוחף שניתן להשתמש בו כדי לעצב, לבנות, לתפעל ולקדם כל חלל.

הסיורים של ZOOM IN מגבירים את מעורבות הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. ניתן לשתף את קמפיין הפרסום שלך בן אם זה באתרי אינטרנט ובכל המדיות החברתיות.

שלח קישור של הסיור הוירטואלי של הנכס, הדירה, העסק שלך ישירות אל הלקוח ותן לו את חווית ההרגשה שהוא VIP.

ממשק המספק חווית לקוח מדהימות שמייחדות אותך. באמצעות סיור וירטואלי בטכנולוגית התלת מימד הצע את חווית הלקוח השקופה, האינפורמטיבית והסוחפת ביותר על ידי מתן אפשרות ללקוחות הפוטנציאליים שלך לראות את הנכסים שלך בתלת מימד, אתה יכול להתבלט מהמתחרים ולספק חוויה סוחפת ייחודית.